Zdraviliški vlak

Vse dni v tednu za Zdravilišče in Wellness park Laško, zgolj ob sobotah za Terme Olimia, veljajo za tiste, ki imate veljavno dnevno povratno vozovnico za vlak, naslednji popusti:

Popusti z vozovnico v Thermani Laško

Zdravilišče Laško - vabi v termalne vrelce

20-odstotni popust za kopanje in savno,

10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve;

Thermana Park Laško - neskončni vodni užitki pod stekleno kupolo

20-odstotni popust za nakup vstopnice za bazen in savno,

10-odstotni popust za wellness storitve;

Popusti z vozovnico v Thermah Olimie

30-odstotni popust za odrasle in

50-odstotni popust za otroke do 12-leta starosti;

Popust z dnevno povratno vozovnico v Termah Olimia velja za WELLNESS CENTER TERMALIJA in TERMALNI PARK AQUALUNA.

Zdravilišče in terme sta v neposredni bližini železniških postaj.

 Vozni red zdraviliškega vlaka 

Postaja Odhod: RG 1608 Povratek: RG 1607

Vlaka 1608 in 1607 vozita ob sobotah. Na ta dan lahko potujete do Laškega ali Podčetrtka in nazaj tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Ljubljana 7:35 20:36
Litija 8:00 20:12
Zagorje 8:13 19:59
Trbovlje 8:18 19:54
Zidani Most 8:32 19:41
Laško 8.50 (prihod) 8:53 (odhod) 19:20
Celje 9:09 19:00
Šentjur 9.18 18.50
Grobelno 9:22 18:46
Šmarje pri Jelšah 9:29 18:37
Stranje 9:34 18:32
Podčetrtek Toplice 9:42 18.25
Atomske Toplice hotel 9:46 18:23
 Podčetrtek 9:48 (prihod) 18:18

Za potovanje z vlakom vam ponujamo naslednje popuste:

*Popusti se uveljavljajo na redno ceno potniške vozovnice.

Dodatne informacije o potovanju lahko dobite:

  • na železniških postajah, 
  • na e-naslovu Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.,
  • na brezplačni telefonski številki: 080 8111.

Thermana Laško
Telefon: 03 423 2000
Fax: 03 423 2010
E-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Spletna stran: www.thermana.si

Terme Olimia
Tel.: 03/829 78 22 Fax: 03/5829 009
Spletna stran: www.terme-olimia.com
E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.