Zdraviliški vlak

Vse dni v tednu za Zdravilišče in Wellness park Laško, zgolj ob sobotah za Terme Olimia, veljajo za tiste, ki imate veljavno dnevno povratno vozovnico za vlak, naslednji popusti:

Popusti z vozovnico v Thermani Laško

Zdravilišče Laško - vabi v termalne vrelce

  • 20-odstotni popust za kopanje in savno,
  • 10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve;

Thermana Park Laško - neskončni vodni užitki pod stekleno kupolo

  • 20-odstotni popust za nakup vstopnice za bazen in savno,
  • 10-odstotni popust za wellness storitve;

Popusti z vozovnico v Thermah Olimie

  • 30-odstotni popust za odrasle in
  • 50-odstotni popust za otroke do 12-leta starosti;

Popust z dnevno povratno vozovnico v Termah Olimia velja za WELLNESS CENTER TERMALIJA in TERMALNI PARK AQUALUNA.

Zdravilišče in terme sta v neposredni bližini železniških postaj.

 Vozni red zdraviliškega vlaka 

Postaja Odhod: RG 1608 Povratek: RG 1607

Vlaka 1608 in 1607 vozita ob sobotah. Na ta dan lahko potujete do Laškega ali Podčetrtka in nazaj tudi z drugimi vlaki. Podrobnejši vozni red in stanje v prometu preverite v iskalniku voznega reda.

Ljubljana 7:35 20:36
Litija 8:00 20:12
Zagorje 8:13 19:59
Trbovlje 8:18 19:54
Zidani Most 8:32 19:41
Laško 8.50 (prihod) 8:53 (odhod) 19:20
Celje 9:09 19:00
Šentjur 9.18 18.50
Grobelno 9:22 18:46
Šmarje pri Jelšah 9:29 18:37
Stranje 9:34 18:32
Podčetrtek Toplice 9:42 18.25
Atomske Toplice hotel 9:46 18:23
 Podčetrtek 9:48 (prihod) 18:18

Za potovanje z vlakom vam ponujamo naslednje popuste:

  • IZLETka: vozovnica za 15 evrov za neomejena potovanja v obdobju 5 dni: ob sobotah, nedeljah in praznikih;
  • Turist vikend: do 30 odstotkov popusta za povratna potovanja ob sobotah, nedeljah in praznikih;
  • Družinsko potovanje: do 40 odstotkov ceneje za starejše od 12 let, do 50 odstotkov ceneje za otroke stare od 6. do 12. leta, otroci do 6. leta pa potujejo v spremstvu odraslega brezplačno;
  • otroci od 6 do 12 let: do 50 odstotkov popusta na redno ceno vozovnice;
  • s SŽ kartico ugodnosti – MLADI: lahko uveljavljate do 30 odstotkov popusta;
  • skupine več kot 6 potnikov: do 50 odstotkov ceneje za mlajše od 26 let in do 30 odstotkov popusta za starejše od 26 let;
  • upokojenci in starejši od 60 let s SŽ kartico ugodnosti – SENIORJI: do 50 odstotkov popusta za potovanja ob sobotah in nedeljah in praznikih ter do 30 odstotkov v ostalih dnevih.

*Popusti se uveljavljajo na redno ceno potniške vozovnice.

Dodatne informacije o potovanju lahko dobite:

 

  • v Infocentrih Koper, Ljubljana, Celje in Maribor,
  • na potniških blagajnah,
  • na številki 080 81 11,
  • po elektronski pošti Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

 

Thermana Laško
Telefon: 03 423 2000
Fax: 03 423 2010
E-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Spletna stran: www.thermana.si

Terme Olimia
Tel.: 03/829 78 22 Fax: 03/5829 009
Spletna stran: www.terme-olimia.com
E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.