14.01.2020

3. februarja začnejo veljati spremembe voznega reda vlakov na relaciji Nova Gorica - Sežana

 

Spremembe voznega reda vlakov št: 4207 in 4216 med Novo Gorico in Sežano in nazaj

4207

LP

Nova Gorica

 

15:36

Ne vozi ob sobotah, nedeljah in praznikih

4207

LP

Šempeter pri Gorici

15:40

15:40

 

4207

LP

Volčja Draga

15:44

15:45

 

4207

LP

Okroglica

15:47

15:47

 

4207

LP

Prvačina

15:51

15:52

 

4207

LP

Dornberk

15:54

15:54

 

4207

LP

Steske

15:56

15:57

 

4207

LP

Branik

16:01

16:01

 

4207

LP

Štanjel

16:11

16:12

 

4207

LP

Kopriva

16:17

16:17

 

4207

LP

Dutovlje

16:20

16:21

 

4207

LP

Kreplje

16:24

16:25

 

4207

LP

Sežana

16:32

 

 

 

 

 

 

 

4216

LP

Sežana

 

16:40

Ne vozi ob sobotah, nedeljah in praznikih

4216

LP

Kreplje

16:47

16:47

 

4216

LP

Dutovlje

16:51

16:51

 

4216

LP

Kopriva

16:54

16:55

 

4216

LP

Štanjel

17:00

17:01

 

4216

LP

Branik

17:08

17:08

 

4216

LP

Steske

17:12

17:12

 

4216

LP

Dornberk

17:15

17:15

 

4216

LP

Prvačina

17:18

17:19

 

4216

LP

Okroglica

17:22

17:22

 

4216

LP

Volčja Draga

17:24

17:25

 

4216

LP

Šempeter pri Gorici

17:29

17:29

 

4216

LP

Nova Gorica

17:33

 

 

 

Nazaj na vse novice