Zdraviliški vlak

Naj se vaš dan začne sproščujoče - odpotujte z vlakom s 30-odstotnim popustom do Zdravilišča in Welness parka Laško ali do Term Olimia. Kot nalašč za vse, ki želite potovati manj stresno, varneje, udobneje in seveda v prijetni družbi - z vlakom. Obe zdravilišči sta v neposredni bližini železniške postaje.

Pri nakupu povratne vozovnice veljajo popusti:

  • za odrasle 30-odstotni popust,
  • za otroke do 12. leta starosti pa 50-odstotni popust. 

 

Vse dni v tednu, ne zgolj ob sobotah, veljajo za tiste, ki imate veljavno dnevno povratno vozovnico za vlak, naslednji popusti:

 Popusti z vozovnico pri Welness storitvah v Zdravilušču Laško:

  • 20-odstotni popust za kopanje in savno,
  • 10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve.

Popusti v Welness Parku Laško:

  • 20-odstotni popust za nakup vstopnice za bazen ter savno in bazen,
  • 10-odstotni popust za zdravstvene in wellness storitve.

Popusti v Termah Olimia:

  • 30–odstotni popust za odrasle in
  • 50–odstotni popust za otroke do 12. let starosti.

Popust z dnevno povratno vozovnico v Termah Olimia velja le za WELLNESS CENTER TERMALIJA in TERMALNI PARK AQUALUNA.

 Vozni red zdraviliškega vlaka 

Postaja Odhod: RG 1606 Vrnitev: RG 1607

 

Ljubljana 7:30 20:20
Litija 7:54 19:55
Zagorje 8:07 19:42
Trbovlje 8:13 19:37
Zidani Most 8:26 19:24
Laško 8:42 19:09
Celje 8:53 18:59
Šentjur 9.04 18.49
Grobelno 9:08 18:45
Šmarje pri Jelšah 9:15 18:37
Stranje 9:20 18:32
Podčetrtek Toplice 9:27 18.25
Atomske Toplice hotel 9:29 18:23
 Podčetrtek 9:34 18:18

Podrobnejše informacije lahko dobite:

  • na železniških postajah, navedenih v tabeli voznega reda,
  • po tel. št 1999, pri čemer je cena klica iz omrežja Softnet 0,91 evra z vštetim DDV; ceno klicev iz drugih omrežij določajo drugi operaterji.

Thermana Laško
Telefon: 03 423 2000
Fax: 03 423 2010
E-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
Spletna stran: www.thermana.si

Terme Olimia
Tel.: 03/829 78 22 Fax: 03/5829 009
Spletna stran: www.terme-olimia.com
E-pošta: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.